Roodenburg Actueel 2018 - week 34

KejoBVBijTanteJansSchlagwein

 

Roodenburg actueel nr  34

                            

                    

================================================================

                        HET PROGRAMMABOEKJE VOOR DE ZATERDAG 1

 

Met dank aan Leiden Amateurvoetbal. Wij nemen het over voor u!!

Nu aan de orde de vierde klasse A op zaterdag met de volgende competitiegenoten: Zevenhoven, Woubrugge, LSVV’70 (Leiden), Football Factory (Leiden), Koudekerk, Alphense Boys (Alphen aan den Rijn), SJC (Noordwijk), Hazerswoudse Boys (Hazerswoude Dorp), FC Oegstgeest, Floreant (Boskoop), Roodenburg (Leiden), Meerburg (Zoeterwoude-Rijndijk), Aarlanderveen en Kickers’69 (Leimuiden). Handig om te bewaren of over te nemen?

22 september (speeldag 1)
Zevenhoven-Woubrugge, LSVV’70-Football Factory, Koudekerk-Alphense Boys, SJC-Hazerswoudse Boys, FC Oegstgeest-Floreant, Roodenburg-Meerburg, Aarlanderveen-Kickers’69.

29 september (speeldag 2)
Hazerswoudse Boys-Aarlanderveen, Football Factory-Zevenhoven, Floreant-Roodenburg, Kickers’69-SJC, Alphense Boys-LSVV’70, Woubrugge-FC Oegstgeest, Meerburg-Koudekerk.

6 oktober (speeldag 3)
Zevenhoven-Meerburg, LSVV’70-Floreant, SJC-Koudekerk, FC Oegstgeest-Roodenburg, Aarlanderveen-Woubrugge, Football Factory-Hazerswoudse Boys, Alphense Boys-Kickers’69.

13 oktober (speeldag 4)
Koudekerk-Zevenhoven, Roodenburg-Aarlanderveen, Hazerswoudse Boys-LSVV’70, Floreant-SJC, Kickers’69-Football Factory, Woubrugge-Alphense Boys, Meerburg-FC Oegstgeest.

20 oktober (speeldag 5)
Zevenhoven-Floreant, Koudekerk-Roodenburg, SJC-Woubrugge, FC Oegstgeest-Kickers’69, Aarlanderveen-LSVV’70, Alphense Boys-Football Factory, Meerburg-Hazerswoudse Boys.

27 oktober (speeldag 6)
LSVV’70-SJC, Roodenburg-Zevenhoven, Hazerswoudse Boys-Alphense Boys, Football Factory-FC Oegstgeest, Floreant-Aarlanderveen, Kickers’69-Koudekerk, Woubrugge-Meerburg.

3 november (speeldag 7)
Zevenhoven-Hazerswoudse Boys, Koudekerk-Floreant, SJC-Football Factory, FC Oegstgeest-LSVV’70, Roodenburg-Woubrugge, Aarlanderveen-Alphense Boys, Meerburg-Kickers’69.

17 november (speeldag 8)
LSVV’70-Roodenburg, Hazerswoudse Boys-FC Oegstgeest, Football Factory-Aarlanderveen, Floreant-Meerburg, Kickers’69-Zevenhoven, Alphense Boys-SJC, Woubrugge-Koudekerk.

24 november (speeldag 9)
Zevenhoven-FC Oegstgeest, Koudekerk-Aarlanderveen, Roodenburg-Football Factory, Floreant-Alphense Boys, Kickers’69-Hazerswoudse Boys, Woubrugge-LSVV’70, Meerburg-SJC.

1 december (speeldag 10)
LSVV’70-Kickers’69, SJC-Roodenburg, FC Oegstgeest-Koudekerk, Aarlanderveen-Zevenhoven, Hazerswoudse Boys-Floreant, Football Factory-Woubrugge, Alphense Boys-Meerburg.

8 december (speeldag 11)
Zevenhoven-SJC, Koudekerk-Football Factory, FC Oegstgeest-Aarlanderveen, Roodenburg-Alphense Boys, Floreant-Kickers’69, Woubrugge-Hazerswoudse Boys, Meerburg-LSVV’70.

15 december (speeldag 12)
LSVV’70-Koudekerk, SJC-FC Oegstgeest, Aarlanderveen-Meerburg, Hazerswoudse Boys-Roodenburg, Football Factory-Floreant, Kickers’69-Woubrugge, Alphense Boys-Zevenhoven.

19 januari (speeldag 13)
Zevenhoven-LSVV’70, Koudekerk-Hazerswoudse Boys, SJC-Aarlanderveen, FC Oegstgeest-Alphense Boys, Roodenburg-Kickers’69, Woubrugge-Floreant, Meerburg-Football Factory.

26 januari (speeldag 14)
LSVV’70-Oegstgeest, Hazerswoudse Boys-Zevenhoven, Football Factory-SJC, Floreant-Koudekerk, Kickers’69-Meerburg, Alphense Boys-Aarlanderveen, Woubrugge-Roodenburg.

2 februari (speeldag 15)
Zevenhoven-Kickers’69, Koudekerk-Woubrugge, SJC-Alphense Boys, FC Oegstgeest-Hazerswoudse Boys, Roodenburg-LSVV’70, Aarlanderveen-Football Factory, Meerburg-Floreant.

9 februari (speeldag 16)
Hazerswoudse Boys-SJC, Football Factory-LSVV’70, Floreant-FC Oegstgeest, Kickers’69-Aarlanderveen, Alphense Boys-Koudekerk, Woubrugge-Zevenhoven, Meerburg-Roodenburg.

16 februari (speeldag 17)
Zevenhoven-Football Factory, LSVV’70-Alphense Boys, Koudekerk-Meerburg, SJC-Kickers’69, FC Oegstgeest-Woubrugge, Roodenburg-Floreant, Aarlanderveen-Hazerswoudse Boys.

9 maart (speeldag 18)
Floreant-Zevenhoven, Roodenburg-Koudekerk, Woubrugge-SJC, Kickers’69-FC Oegstgeest, LSVV’70-Aarlanderveen, Football Factory-Alphense Boys, Hazerswoudse Boys-Meerburg.

16 maart (speeldag 19)
Zevenhoven-Roodenburg, Koudekerk-Kickers’69, SJC-LSVV’70, FC Oegstgeest-Football Factory, Aarlanderveen-Floreant, Alphense Boys-Hazerswoudse Boys, Meerburg-Woubrugge.

23 maart (speeldag 20)
LSVV’70-Zevenhoven, Aarlanderveen-SJC, Hazerswoudse Boys-Koudekerk, Football Factory-Meerburg, Floreant-Woubrugge, Kickers’69-Roodenburg, Alphense Boys-FC Oegstgeest.

6 april (speeldag 21)
Zevenhoven-Alphense Boys, Koudekerk-LSVV’70, FC Oegstgeest-SJC, Roodenburg-Hazerswoudse Boys, Floreant-Football Factory, Woubrugge-Kickers’69, Meerburg-Aarlanderveen.

13 april (speeldag 22)

LSVV’70-Meerburg, SJC-Zevenhoven, Aarlanderveen-FC Oegstgeest, Hazerswoudse Boys-Woubrugge, Football Factory-Koudekerk, Kickers’69-Floreant, Alphense Boys-Roodenburg.

20 april (speeldag 23)
Zevenhoven-Aarlanderveen, Koudekerk-FC Oegstgeest, Roodenburg-SJC, Floreant-Hazerswoudse Boys, Kickers’69-LSVV’70, Woubrugge-Football Factory, Meerburg-Alphense Boys.

11 mei (speeldag 24)
LSVV’70-Woubrugge, SJC-Meerburg, FC Oegstgeest-Zevenhoven, Aarlanderveen-Koudekerk, Hazerswoudse Boys-Kickers’69, Football Factory-Roodenburg, Alphense Boys-Floreant.

18 mei (speeldag 25)
Koudekerk-SJC, Roodenburg-FC Oegstgeest, Hazerswoudse Boys-Football Factory, Floreant-LSVV’70, Kickers’69-Alphense Boys, Woubrugge-Aarlanderveen, Meerburg-Zevenhoven.

25 mei (speeldag 26)
Zevenhoven-Koudekerk, LSVV’70-Hazerswoudse Boys, SJC-Floreant, FC Oegstgeest-Meerburg, Aarlanderveen-Roodenburg, Football Factory-Kickers’69, Alphense Boys-Woubrugge.

Bij al deze wedstrijden past een geschonken wedstrijdbal.

 

Trainingstijden Jeugd LV Roodenburg

Alle trainingen starten vanaf 27 augustus
Op 1 september zijn er al bekerwedstrijden zie onder

 

Maandag:           18.00 uur tot 19.00 uur F (JO9) en E (JO11) jeugd
                         Mini F 18.00 uur tot 19.00 uur
19.15 uur tot 20.30 uur D (JO13) jeugd
19.15 uur tot 20.30 uur B (JO17) en C (JO15)  jeugd
                19.15 uur tot 21.00 uur de A (JO19) jeugd

Woensdag:        18.00 uur tot 19.00 uur F (JO9) en E (JO11) jeugd
                        Mini F 18.00 uur tot 19.00 uur
19.15 uur tot 20.30 uur D (JO13) jeugd
19.15 uur tot 20.15 uur B (JO17) en C (JO15)  jeugd
                19.15 uur tot 21.00 uur de A (JO19) jeugd

Zaterdagochtend: 10.15 uur Mini F jeugd

 

LEIDEN AMATEURVOETBAL  
DICK BONNET, Bij Lugdunum ving ik 2 gulden 50 per wedstrijd

DickBonnet

Op LeidenAmateurvoetbal is er een interview geplaatst van clubheld Dick Bonnet.
Het gehele interview kunt u lezen op deze website.
Dick was destijds net als zijn vader de penningmeester van Roodenburg.  Hij heeft al veel positieve reacties gehad. De tijd, dat Roodenburg nog een toneelclub had.

 

                        LEIDEN SPORTZOMER AFGESLOTEN

 

Een vakantie lang driemaal in de week sporten. Het kon dit jaar bij Roodenburg.
DIOK en Roodenburg organiseerden voor het eerst een vakantiebezigheid, waarbij de kinderen zowel konden rugbyen als voetballen.
Het meedoen aan twee verschillende sporten door trainers met specifieke kennis van hun sport heeft veel voordelen. Kinderen leren veelzijdig bewegen en daarmee wordt er een basis gelegd voor de latere leeftijd.
Met hoe meer sporten een kind in aanraking komt, des te beter wordt de coördinatie en des te gemakkelijker kan een kind op bijvoorbeeld 11-12 jarige leeftijd de techniek aanleren. Door het kind te confronteren met meerdere sporten, kan een kind ook kiezen, welke sport hij/zij het leukst vindt.
In het begin waren er meer kinderen, dan op het eind. Het weer, het was soms 34 graden, en vakanties deed het aantal kinderen halverwege de sportzomer iets afnemen. Maar er zijn ook kinderen geweest, die geen ochtend of middag hebben gemist en daarvoor was iedereen in touw.
Een woord van dank is op zijn plaats, voor allen, die zich voor dit bijzondere project hebben ingezet.

 

                                   RCL ONDER 19 - ROODENBURG ONDER 19

Op sportpark de Bloemerd oefende Roodenburg onder 19 tegen RCL onder de 19
Het werd een goede oefenwedstrijd, waarbij duidelijk werd dat er deze week trainingsarbeid is verricht door de mannen van Lotfy Omrani.
Na een ruststand van 1-0 voor RCL kwam er een 3-1 eindstand op de borden voor de gastheren.

 

                        PROGRAMMA VOOR WEEKEND 1 SEPTEMBER

08.30 uur      UVS JO 11-4                       -  Roodenburg JO 11-2
09.00 uur      Roodenburg JO 11-1        -  RCL JO 11-4
09.00 uur      Roodenburg JO 9 -1         -  RCL JO 9 -3
09.00 uur      Roodenburg JO 9 - 2        -  Meerburg JO 9-8
10.00 uur      Roodenburg JO 13-1        -  Teylingen JO 13-1
10.15 uur      Valken MO 13-1                  -  Roodenburg MO 13-1
11.15 uur      Rijnsb B JO 15-4                -  Roodenburg JO 15-1
12.00 uur      Roodenburg 2                    -  ARC 8
12.00 uur      Roodenburg JO 19-1        -  DWO JO 19-1
13.00 uur      Alph Boys JO 17-4            -  Roodenburg JO 17-1
14.30 uur      Roodenburg 1                    -  KMD 1
14.30 uur      Roodenburg 3                    -  TAVV 3

 

                        zondag 2 september

10.00 uur      ROAC 5                                -  Roodenburg 1
10.00 uur      Roodenburg 2                    -  Nieuwkoop 1

 

                                   ROODENBURG DOORDEWEEKS

 

dinsdag 28 augustus            in het clubgebouw om 14.00 uur
                                               klaverjassen / sjoelen

                                               op het veld om 19.30 uur
                                               wandelvoetbal training

woensdag 29 augustus       in het clubgebouw 's avonds
                                               overleg kantine medewerk(st)ers

                                               in de bestuurskamer om 20.30 uur
                                               overleg jeugdtrainers

donderdag 30 augustus      op het veld om 19.00 uur
                                               recreatie voetbal
                                               vanaf 19.00 uur in clubgebouw
                                               de clubavond

vrijdag 31 augustus             op het veld vanaf 20.30 uur
                                               recreatie voetbal zondag senioren
                                               clubavond zondagafdeling/ recreanten.

zaterdag 1 september          op het veld
                                               start bekerwedstrijden.

 

© LV Roodenburg 2014. Alle rechten voorbehouden.